Skip to main content

Magiczny długopis Ting

Magiczny długopis Ting

Ponieważ często jesteśmy w podróży nieustannie poszukujemy zabawek, które zajmą uwagę Jasia na dłużej niż tylko kilka sekund. Coraz częściej w kąt idą pluszaki i gryzaczki, a ulubione stają się zabawki grające i wydające dźwięki. Ostatnio mieliśmy możliwość przetestować mówiący długopis Ting – unikalne połączenie technologii z tradycyjną książką. Myślicie pewnie jak to działa? Mechanizm jest bardzo prosty; włączamy magiczny długopis, przykładamy do kółka na okładce specjalnej książki z serii Discoveria i…gotowe!


Na każdej stronie maluch odkrywać może dźwięki, piosenki, rymowanki czy rebusy. Wystarczy przyłożyć długopis do którejkolwiek części strony żeby zaczął on do nas mówić. Ponieważ Jasiek uwielbia odkrywać teraz świat zwierząt, wybraliśmy dla niego książę „Ting. Poznaję zwierzęta w Zoo”. Dzięki mówiącemu długopisowi zwierzęta ożywają, wydają dźwięki, a mały poznaje ich zwyczaje i zachowania dzięki ciekawym opowieściom.
Taki gadżet pomaga zaszczepić w dzieciach pasję do książek, wspomaga naukę ich czytania i ćwiczy spostrzegawczość. W serii Discoveria znajdziecie między innymi książki o dinozaurach, świecie ale też specjalną wersję do nauki języków (niemiecki & angielski dla dzieci). Długopis TING wraz z książkami Discoveria możecie kupić w Empiku lub na stronie Empik.com.

Leave a Reply